Без Музичук і Коробова. Українські збірні з шахів назвали склад на командний чемпіонат Європи

Вкотре лідером збірної України буде Василь Іванчук — Без Музичук і Коробова. Українські збірні з шахів назвали склад на командний чемпіонат Європи
Вкотре лідером збірної України буде Василь Іванчук
Шахова Україна
Наша жіноча третя за рейтингом, а чоловіча – восьма Об этом сообщает selectornews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Офіційний сайт змагань оприлюднив заявки національних збірних з шахів на командний чемпіонат Європи, котрий відбудеться 23 жовтня – 3 листопада в грузинському Батумі.


Склади збірних України на турнірі не будуть оптимальними. За жіночу команду не зіграють сестри Анна і Марія Музичук, у чоловіків не виступатимуть Антон Коробов і Руслан Пономарьов, які цього тижня з різним успіхом почали виступи на Кубку світу в російському Ханти-Мансійську.


Таким чином, наша жіноча третя за рейтингом, а чоловіча – восьма.


Жіночу збірну представлять Анна Ушеніна (рейтинг – 2431), Інна Гапоненко (2444), Юлія Осьмак (2408), Наталія Букса (2398) і Наталія Жукова (2333).


Лідером чоловічої збірної України буде легендарний Василь Іванчук (2686). Поряд виступатимуть Юрій Кузубов (2636), Олександр Моїсеєнко (2624), Андрій Волокітін (2627) та Володимир Онищук (2616).


Читайте також: Українець Коробов вийшов у другий раунд Кубка світу з шахів

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/bez-muzichuk-i-korobova-ukrajinski-zbirni-z-shahiv-nazvali-sklad-na-komandniy-chempionat-jevropi-625153.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя