«Обід без бід» відмовляється від одноразового посуду

Фото: facebook.com/projectgiznelub Об этом сообщает sportoday.in.ua со ссылкой на СМИ.Благодійний фонд «Життєлюб» анонсував відмову від пластикового посуду на своїх точках роздачі гарячої їжі «Обід без бід».

Натомість кожного гостя планують забезпечити набором ланчбоксів. Для цього розпочали збір коштів. Планують зібрати 100 тисяч гривень.

У «Життєлюбі» зазначають, що люди похилого віку жили за принципами zero waste ще до того, як це стало мейнстрімом.

«Згадайте, всьому давалося друге життя: порвані панчохи зашивались, двічі порвані панчохи ставали сховищем для цибулі, пакет від випитого молока – відмінна посудина для насіння, зношені речі – це не сміття, а клаптики для підковдри, а зношена підковдра – відмінний мішечок для круп», – пояснюють в організації.Фото: facebook.com/projectgiznelubФонд «Життєлюб» засновано Гаріком Корогодським і Тіною Михайловською. Проєкт «Обід без бід» запустили у 2017 році. Наразі ініціатива налічує 10 пунктів роздачі гарячих обідів у ріних районах Києва.

«Обід без бід» фокусується на допомозі пенсіонерам. Отримати обід у пунктах роздачі можна лише за пенсійним посвідченням.

Про волонтерські ініціативи, які годують також безпритульних, читайте у матеріалі «Хмарочоса».

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/09/16/obid-bez-bid-vidmovlyayetsya-vid-odnorazovogo-posudu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя