Відбулися зйомки короткометражного фільму з відомою франківкою у головній ролі | Версії | новини та розслідування

зйомки фільму, ірма вітовська Об этом сообщает vistanews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Режисером-постановником та автором сценарію картини є дебютант Владислав Робський. Головні ролі зіграли Ірма Вітовська, Сергій Пожарський та Владислав Попко.


Проект був підтриманий Українським Культурним Фондом, під час конкурсу якого став лауреатом програми «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору», пишуть Версії з посиланням на Правду.“Цей фільм про слабкості простих людей. Це кіно – легкий погляд на смерть у житті та різне відношення до цього конкретних людей. Про прості інстинктивні дії та їх фантастичні наслідки…”, – зазначає Влад Робський.


Треба зазначити, що ця робота для Влада є дебютною. Раніше він стажувався на знімальному майданчику фильму “Ефір” польського режисера Кшиштофа Зануссі.


“Маючи дуже вдалий досвід в роботі з Антоніо Лукічем в його повнометражному дебюті, я справді вважаю необхідним – акторам допомагати режисерам-дебютантам. У дебюті ризикують усі…Але тільки так можна народжувати кадри. Вважаю ,що йти на ризик потрібно, бо тоді як зростатиме нова хвиля режисури?…”, – коментує Ірма Вітовська.


Виробництвом фільму займається продюсер Антон Козюба, який має досвід у кіновиробництві понад 10 років:


“Кожна людина, зі своїми власними цінностями, зі своїми моральними принципами ,має сама оцінити іронію, пропускаючи себе через призьму побаченого , зробленого аналізу власного внутрішнього життя , знайти щось схоже з головними героями. А ми будемо намагатися своїм фільмом, спонукати до цього”.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/vidbulisya-zyomki-korotkometrazhnogo-filmu-z-vidomoyu-frankivkoyu-u-golovniy-roli/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя