В’ятрович окреслив ознаки малоросійства Зеленського. ВІДЕО

Володимир Зеленський (справа) як культурний діяч Об этом сообщает babam-net.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України Володимир Зеленський однозначно є малоросом як актор і культурний діяч. Ознаки цьому вже є й у його політиці – сказав колишній голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович в ефірі програми Bihus.Info "Рольові Ігри".

"Його культурні підходи – абсолютно малоросійські й дуже далекі від розуміння української культури, – наголосив ексчиновник. – Чи Зеленський малорос, як президент – поки що рано казати".

Водночас історик зазначив, що ознаки малоросійства Зеленського виявилися вже в тому, що в Бабиному Яру не було офіційних заходів, і на таких заходах не був присутній Зеленський як президент.

"Це – відсутність уваги до пам’яті, до важливих питань, пов’язаних із минулим країни, – зауважив ексочільник УІНП. – Це – теж основа малоросійства".

За його словами, Зеленський "іще має ще можливості для того, щоб показати, що Зеленський-актор і Зеленський-президент – це трошки різні люди". "Але хотілося б, аби це робилося активніше та впевненіше, бо такі помилки, як із Бабиним Яром, – досить помітні й дуже викличні”, – наголосив В’ятрович.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570180780-v-yatrovich-okresliv-oznaki-malorosiystva-zelenskogo-video.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя