Місцеперебування вивезених із Криму до РФ політв’язнів Дудки і Бессарабова досі невідоме, - рідні


Місцеперебування засуджених у "справі українських диверсантів" Володимира Дудки і Олексія Бессарабова залишається невідомим

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на сина Володимира Дудки Іллю Каверникова. Об этом сообщает protectionism.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Де він (Володимир Дудка) зараз, як його здоров’я і чи є у нього ліки я не знаю. Минулого тижня я намагався дізнатися, чи прибув батько в СІЗО "Лефортово" (Москва) ,однак там сказали, що його ще немає", – розповів Каверников.

Він також додав, що адвокати батька також не знають, де він.

15 жовтня Верховний суд Росії планує розглянути апеляцію на «справу українських диверсантів» Олексію Бессарабову та Володимирові Дудці у Москві. Для цього їх мають етапувати з Сімферополя.

Раніше, адвокат заявляв, що засуджених у "справі "українських диверсантів" Олексія Бессарабова і Володимира Дудку етапували з СІЗО №1 Сімферополя до Москви для розгляду апеляційної скарги на вирок


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/07/misceznakhodzhennya_vyvezenykh_iz_krymu_do_rf_politvyazniv_dudky_i_bessarabova_dosi_nevidome_ridni”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя