Житомирська область складатиметься з 4 районів

Житомирська область складатиметься з 4 районів

Про закінчення адміністративно-територіальної реформи говорили в обласній раді. Об этом сообщает 1stvc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Голова обласної ради Володимир Ширма 9 жовтня зустрівся з головами районних рад.


Під час зустрічі було обговорено ряд питань щодо стану та перспективи впровадження реформи органів місцевого самоврядування та здійснення наступного етапу медичної реформи, а саме мова йшла про вторинну ланку медицини – районні лікарні.


Володимир Ширма наголосив, що по закінченню реформи адміністративно-територіальний устрій України суттєво зміниться: «Наша область складатиметься з чотирьох районів, всього в державі налічуватиметься 100 районів. Також будуть укрупнюватись об’єднані територіальні громади. Наступні місцеві вибори вже будуть проводитись виборів на новій територіальній основі з новосформованими районами та громадами».


Зазначимо, що до повноважень новостворених районів, зокрема, передбачається віднести управління та утримання спільних об’єктів культури, фізкультури, туризму та пам’яток архітектури; управління спільним комунальним майном громад району; утримання шкіл-інтернатів загального профілю та спеціалізованих (спортивних, музичних) шкіл; управління спільними об’єктами водного, лісового та сільського господарства.


Також до їх компетенції буде належати надання деяких профільних медичних послуг; будівництво та утримання дорожнього господарства і транспортної інфраструктури районного рівня; охорона навколишнього середовища; подолання наслідків стихійних лих; протидія безробіттю; надання соціальної допомоги незахищеним верствам населення у районі; промоція територій; проведення культурних і спортивних заходів; залучення грантів і забезпечення соціально-економічного розвитку районів.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zhitomirska-oblast-skladatimetsya-z-4-rayoniv-10951285.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя